CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

Poradna - Archiv Zodpovězených Dotazů

05.03.2016 | Denisa Hrdlovičová

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či doručujete balíky aj na Slovensko.

19.02.2016 | Tomáš Richtařík

Dobrý den, mám psa se stálými zdravotními potíži, a po několika konzultacích s různými veterináři, je jediná cesta stravování kvalitními krmivy. Zkouším různé značky ale zatím s nijak výraznými účinky. Dočetl jsem se na vašem webu, že máte spolehlivého dodavatele surovin. Suroviny jsou základem jakékoli výroby a bylo již několik případů, s ne úplně spolehlivými dodavateli, kdy výrobci za ,,nekvalitní,, složení vlastně vůbec nemohli. Chtěl bych se proto zeptat o jakého dodavatele se jedná, o jakou firmu, než bych vyzkoušel vaše výrobky, protože bych chtěl mít jistotu, že dávám svému pejskovi kvalitní stravu :-).

Předem moc děkuji za odpověď.

Richtařík

16.02.2016 | Helena

Dobry den,
prosim o informaci o obsahu soli ve vasem light healthy classic krmivu.
Predem dekuji za odpoved.
Helena Wuerges

08.02.2016 | Klára

Dobry den, mam rocniho chlapecka VŠSP. Chtela bych prejit na nove granule..sice po nynejsich prospiva a vse ale chci pro nej jeste kvalitnejsi a jen to bejlepsi..aby se mnou mohl zit dlouhy..stastny zivot :-) A dostala jsem tip na Vase granule od pani Kralove :-) A moc se mi zalibily. Chtela bych se zeptat jestli bych mohla poprosit o vzorek jehneciho? Take vych se chtela zeptat jestli mate treba nejaky vernostni program..pri pravidelnem odebirani? :-) Predem dekuji za odpoved.Cermakova

24.08.2015 | šárka dohnalová

Dobrý den,
kterou recepturu mám zvolit pro psa, který má problémy se srstí...řídká, hrubá bez lesku? Předem děkuji za odpověď.

13.07.2015 | Zuzka Smetanová

Dobrý den,
máme jorkšíra starého 7 měsíců, váží 1,8kg. Krmíme granulemi carneeval a jsme s nimi moc spokojeni, pejskovi vyhovují po všech stránkách. Krmili jsme granulemi pro štěňata a teď jsme koupili granule pro malá plemena s příchutí krůty. Můžete mi prosím poradit správné dávkování.
Děkuji Smetanová

25.06.2015 | Klára Čelechovská

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda-li se budete účastnit veletrhu PROPET konaného v Brně v době od 27.6.-28.6.2015 na BVV.
Děkuji S pozdravem Klára Čelechovská

03.03.2015 | Josef Kubeček

Dobrý den.
Nejprve Vám pochválím web. stránky a než si koupím granule Carneeval, tak bych rád věděl, kde a v jakých podmínkách se toto krmivo vyrábí a zda prošlo nějakými testy na to co obsahuje a jaké byly výsledky s ohledem na deklarované složení na obale.
Děkuji za info.
Josef Kubeček

25.02.2015 | Markéta

Dobrý den,

opravdu velmi mne zaujala krmivo Carneeval. A přemýšlím, že bychom s ním začali krmit místo granulí Barking Heads. Skoro mám pocit, že se jedná o totožné výrobky jen s malými rozdíly ve složení. :-) Také jsem ráda, že díky ifauně vím, že jsem si vybrala opravdu kvalitní granulky. Měla bych na Vás přesto jeden dotaz. Dříve jsem u pejsků nikdy nemusela řešit barvu. Kvalitní granulky a jejich složení byli na prvním místě. Nyní se k nám přištěhoval malý bišonek. Jedná se o vemi nadějného pejska s výstavními předpoklady. Právě pro něj bych ráda vybrala takové granulky, které ho udrží ve výborné kondici, ale nebudou mít vliv na nežádoucí zbarvení srsti. Vím, co vše musím sledovat a jaké optimální hodnoty jsou vhodné a kterým surovinám se mám vyhnout. A genetika také hraje svou roli. Maličko se tedy děsím ve složení batátů, které jsou velmi kvalitní položkou, ale bojím se množství betakarotenu. Nic méně pro carneeval mluví hodnota vit.A která je o proti BH o dost nižší a pohybuje se v hladině, která by na srst neměla mít vliv. Chci se Vás tedy zeptat, zda mohu s klidným svědomím začít krmit tímto krmivem aniž by se mi bílý bišonek změnil na krémového a zda mu nezačnout téct očička. Zatím je u nás vše v pořádku. Pejsek sice trochu krémový je, ale to není způsobeno krmením, ale tím, že je bišonek extrémní strakáč, srsti by se měla do roka zcela přeměnit na bílou bez nádechu rezavé nebo červené. Nyní mu očka tečou minimálně, tak bych nerada, aby se to zhoršilo. :-) Děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Markéta Patáková

26.02.2015 | Veronika Masařová

Dobrý den,
chtěla bych se poradit.

Mám 9 - letou fenku madarského ohaře. Je stále velmi aktivní a veselá. Kromě šedivého čumáčku nejde poznat, že jí je již 9 let. Má hodně pohybu, žádné vážné zdravotní problémy nemá, kromě toho, že má citlivější žaludek. Jen tak jí něco dát nemohu, jinak jí není dobře a zvrací veškerou stravu.

Vaše granule jsou výborné a mému pejskovi velmi chutnají. Koupila jsem od Vás granule pro seniory a ted bych jí chtěla pořídit velké balení opět od Vás.
A mám dotaz. Mám jí opět pořídit granule pro seniory, i když je stále velmi aktivní? Nebo mám ještě rok počkat a pořídit jí granule pro dospělého psa s jehněčím?

Děkuji za odpověd.

S pozdravem,

Veronika Masařová

vystoupat nahoru