CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

Fotoalbum nás co baštíme Carneeval

Jsem Bígl

z z Hluboké nad Vltavou.

Pánečci se jmenují Ilona Králová

Maxim

Když chceš býti fit,nejez žádný shit.

Abys nebyl pecivál, musíš dlabat Carneeval.

Jsem už starší, žádné holky, proto dlabu seniorky.

Kvalita a pošušňání, prostě značka, není nad ní.

Ten, kdo trochu chytrý je, jen Carneeval kupuje.

 

Mňam

Maxim z Hluboké nad Vltavou

Jsem Československý vlčák

z Yzengrin.

Pánečci se jmenují Jana Šuterová

Tadyhle jsou moje stránky!

Kerb a Sofa

Zdravíme hošánkové! Byli jsme požádáni o vyjádření našeho názoru na Carneeval, tak tady je: Jako správní jakovlci si nejraději ulovíme nějaké to čerstvé masíčko, co nám běhá za domem. A že ho tam běhá! Od drůbežího, přes kůzlečí, jehněčí, hovězí a teď dokonce i oslí. Ale naše šéfová to dost nerada vidí:-/. Takže když nemáme zrovna něco schované za stromem (hlavně já - Kerb, jsem na to expert:-) ), a dojdou zásoby, tak hold musíme baštit co nám dá šéfová. Ona nás jako nešidí, ale přeci jenom maso je maso, že jo! Ale tuhle přišla nedávno s takovým zajímavým pytlem, jsem prvně myslel, že je v něm moje partnerka Sofa - podle obrázku. Ale byly to granule Carneeval! A musím Vám teda říct, že ačkoliv granule teda fakt nemusíme, (hlavně Sofa - prostě ženská zmlsaná), tak Carneeval je fakt super! Dokonce i šéfová byla v šoku, že hned všechno zblajznem a neděláme přitom ublížený ksichty. Bezvadný je, že konečně nebudem o hladu, když jedem někam na výpravu. Ono, zkuste si na zádech táhnout půlku syrové ovce, byť jen 3dny! Takže Carneeval fakt doporučujem! Už jsme ho sežrali asi 3pytle:-) A teď něco o nás, abyste neřekli: Já sem Kerb (ten vepředu na fotce), celým jménem Cerberus Arqeva. Moje máma má fůru pracovních zkoušek, táta je zas světový šampion krásy. Teď jsou mi 3roky a doufám, že budu mít konečně nějaký ty děcka. Hrozně rád všechny vítám, okusuju a mazlím se. Taky jsem náruživý lovec, jak už jste asi pochopili. Doma taky dohlížím na šéfový mláďě - 2,5letýho synátora. Prostě pohoda, no stress:-). Moje životní partnerka Sofa alias Amelly Sophia de Molay je o něco starší a zkušenější, teď jí bude 7let. Nemá tak známé rodiče, ale je to frajerka a má za lubem. Vždycky vymyslí nějaký bezva plán a já ho pak realizuju:-). Někdy je teda pěkná semetrika, i na svý děcka je jak pes, ale mám ji moc rád. Taky je vášnivý lovec, ale spíš tak pro zábavu. Jo a je mistrem v překonávání překážek! Nejlíp nás poznáte osobně, tak kdybyste se nudili, bydlíme v CHKO Kokořínsko - Máchův kraj (a ti vlci na Břehyni nejsme my!), ve vísce Nosálov (proto mám tak dlouhý nos). Jinak nás potkáte i na nejrůznějších vlčích i nevlčích akcích;-). Tak se zatím mějte a fakt zkuste ten Carneeval! Je fakt dobrej. Kerbas a Sofušín

Jsem Bernský salašnický pes

z Bohemia Catulus.

Pánečci se jmenují Lenka Holasová

Tadyhle jsou moje stránky!

Grimma a Alice

Zdravíme všechny čtyřnožce. I my se přidáváme ke strávníkům Carneevalových granulek. Naštěstí moje maminka Grimma už je stará (bude jí 10 let),a čeká na seniorské, tak já veškeré jehněčí granulky dlabu sama s velkou chutí. A vzhledem k tomu, že čekám štěňata tak ta chuť je opravdu velká. Dáme vědět jak chutnala i našim mrňouskům.

Denny

Jsem yorkšír

Pánečci se jmenují Honza a Denisa

Denny

Jmenuji se Denny a baštím Carnevalové jehňátko.

Díky němu jsem v pohodě a perfektní kondici. Po jídle si rád odpočinu, abych nabral sílu na vymýšlení nových lumpáren. Oblíbil jsem si preparování hraček, čtení novin, dělání třísek do krbu, nošení míčků páníčkovi a honění košťátka.

 

Brittany

Jsem tibetská doga

Pánečci se jmenují Lenka

Tadyhle jsou moje stránky!

Brittany "Buggy"

Zdravíčko přátelé, jsem Brittany Vládce noci.

V noci bdím, ve dne spím a k tomu se potřebuji dobře nabaštit. Jsem pravá tibetská dáma a také jsem dost vybíravá, mám vytříbený vkus!!! Můj mlsný jazýček má rád jen ty nejlahodnější pochoutky.

Jehněčí mi moc chutná, je voňavé, křupavé a hlavně vynikající pro mou postavu a kožich. Už se těším, až vyzkouším rybičku a krůtu. Pak vám dám vědět.

Mějte se kamarádi, a také vyzkoušejte, nebudete litovat!!!

vystoupat nahoru