CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

My všichni a Carneeval

Jsme malá, česko-anglická rodinná firma působící na trhu s krmivy už od roku 2007.

Od prvopočátku jsme hledali a snažili se definovat ideální funkční krmivo, které by vyhovovalo nejen našim psům, ale také psům našich kamarádů a známých.

Situace na trhu s krmivy byla v té době tristní a najít pro nás ideál definovaný jako tzv. “férové krmivo” bylo velmi obtížné. Krmiva té doby byla představována mnohem více než dnes podivnými, do líbivých obalů zabalenými surovinami s pestrou televizní reklamou a tajemnými účinky.

Přesto se nám podařilo najít několik krmiv, která se svým složením vymykala většině a jako zázrakem dokázala u některých psů pomoci při trvalých zdravotních obtížích. To nás pouze utvrdilo v tom, že není pravdou, že je vlastně úplně jedno, čím psy krmíme. Věta: „vy s tím naděláte, podívejte se, čím se krmili psi dřív“, je spíše omylem než dobrou radou. Dobrá krmiva té doby byla označována za „nekomerční“ a nebylo jich více než byste spočítali prstů jedné ruky. Přesvědčit lidi o rozdílech mezi krmivy bylo ovšem tehdy skoro stejně obtížné jako opravdu dobré krmivo najít.

Časem jsme se začali poohlížet po „férovém krmivu“ i za hranicemi naší republiky a v roce 2010 jsme se stali dovozci krmiva, které kvalitou splňovalo naše přísná kritéria. Bohužel se časem ukázalo, že v honbě za většími zisky a souvisejícím tlakem na snížení výrobních nákladů, začalo docházet v konečném důsledku k postupnému snižování kvality.

Proto jsme se koncem roku 2013 rozhodli ve spolupráci s panem Robertem Sejákem, slovenským kolegou, zrealizovat náš sen sami. Na základě našich dosavadních zkušeností jsme vybrali anglickou firmu, která nás měla možnost během několika posledních let přesvědčit o stabilní kvalitě a spolehlivosti jejich výroby. Během následujících několika měsíců jsme s důrazem na kvalitu sestavili našich prvních pět receptur, našli důvěryhodné dodavatele surovin, a to už byl jen krůček od toho, aby byl Carneeval na světě.

Maskotem našich krmiv je československý vlčák Fredy, který nám byl několik minulých let kamarádem a spolehlivým “ochutnávačem”. Dnes nám dělá radost jeho nástupce Alfredy.

Naší vizí je i do budoucna vyrábět krmivo pouze prvotřídní kvality a rozšířit naši nabídku i pro mňoukající čtyřnohé kamarády.

Za tým Carneeval a FAIR KRMIVA s.r.o. podepsán

Petr Těšina

vystoupat nahoru