CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

Proč poslat psy na Carneeval

Promyšleno srdcem podle zákonů přírody

Věříme, že poctivé psí krmivo se dá připravit pouze a jen z těch nejlepších surovin ve správných poměrech. Vyrábíme maximálně funkční krmiva, která pokrývají všechny nároky plnohodnotného psího života.

Záleží nám na tom, aby měli naši psi ze života radost a užívali si jej jako my v jejich společnosti.

Pečlivě vybíráme vše, co budou jíst v krmivech naši psi. Nešidíme, nepoužíváme žádné nevhodné suroviny, ani ty s nízkou nutriční hodnotou, žádné rizikové látky či umělé konzervanty a ochucovadla.

Jehně, Losos, Pstruh, Sleď, Krůta & Kuře

Na prvních dvou místech v našich recepturách naleznete vždy jasně určené vykostěné čerstvé maso a sušené maso.

Vybíráme pouze ty nejkvalitnější živočišné zdroje z Velké Británie. Chceme, aby měli nejenom psi, ale také ostatní zvířata, nárok na příjemný život. Proto se snažíme vybírat maso především z faremních a volných chovů.

Samozřejmostí jsou pro nás také pouze kvalitní, jasně deklarované živočišné tuky. Vzhledem k tomu, že čerstvé maso obsahuje také tuk, vybíráme zdroje tuků vždy v souladu s typem použitého masa. Naším cílem je vyrábět jen krmiva jednoznačná svou chutí a určením.

Nutriční rovnováha

K výrobě krmiv Carneeval používáme pouze nutričně nejhodnotnější suroviny. Nesoustředíme se pouze na některé jeho složky, ale snažíme se ve všech směrech o ideální a maximálně funkční krmivo.

Omega-3

Omega-3 mastné kyseliny hrají důležitou roli ve fungování mozku, snižují riziko srdečního onemocnění, napomáhají předcházet ateroskleróze i kardiovaskulárním onemocněním. Snižují hladinu krevních tuků a zabraňují srážlivosti krevních destiček. 

Zdrojem Omega-3 v krmivech Carneeval jsou především ryby, rybí oleje a lněná semínka. Je pro nás také velmi důležité, aby byly esenciální mastné kyseliny vždy v těch správných poměrech.

Více o omega-3 naleznete zde.

Přírodní antioxidanty

Při výrobě našich receptur dbáme na to, aby byly správné antioxidanty přítomny v co možná největší míře. Vybíráme pouze kvalitní čerstvé ovoce a zeleninu, které nejenže poskytuji široké spektrum vitamínů a minerálů, ale také množství přírodních antioxidantů.

Ve všech našich krmivech naleznete také bohaté zdroje antioxidantů jako například organickou černou rýži, šípky, špenát, brokolici, borůvky, brusinky nebo sladké brambory.

Více o antioxidantech naleznete zde.

Black Rice "SUPERFOOD"

Organická černá celozrnná rýže je surovinou, na kterou jsme opravdu hrdí, a proto je zastoupena ve všech našich recepturách.

Černá rýže je bohatá na antokyany; mocné antioxidanty s významnými zdraví prospěšnými účinky, mezi které patří například zlepšení funkce paměti. Díky schopnosti snižovat hodnoty "špatného' cholesterolu" v krvi (cholesterolu o nízké hustotě LDL) dochází také ke snížení rizika srdečních onemocnění. Je také významným zdrojem železa.

Vitamíny a minerály

K výrobě našich krmiv používáme výhradně chelátovou formu minerálů. V této formě se minerální látky přirozeně vyskytují například v tělech a listech rostlin.

Carneeval je vyráběn šetrným způsobem extrudace při teplotách nepřesahujících 90°C, a tím nedochází k masivní ztrátě přírodních vitamínů z kvalitního čerstvého ovoce a zeleniny.

Více o minerálních látkách naleznete zde.

Pohodové trávení

Spolu s kvalitní vlákninou z ovoce i zeleniny zajišťují v Carneevalu optimální trávení také další prebiotika (FOS - fruktooligosacharidy a MOS - mannanoligosacharidy). Díky tomu má Carneeval příznivý vliv na složení mikroflóry zažívacího traktu, pomáhá předcházet vzniku nádorů tlustého střeva a konečníku.

Malý velký šikula

Carneeval je unikátní svým vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a tedy i DHA. Esenciální mastné kyseliny pomáhájí zajišťovat správný mentální vývoj a hrají významnou roli v procesu učení a zapamatování. Díky Carneevalu budete mít doma malého velkého šikulu.

Skvělá chuť

Naše receptury vynikají přirozenou a jednoznačnou chutností. Používáme pouze suroviny té nejvyšší kvality a v rámci jednoho krmiva pouze omezené množství druhů mas. Vyrábíme chutná, přehledná a snadno pochopitelná krmiva.

Nepoužíváme sůl ani umělá ochucovadla!

Lesk jak blesk

Zlobí-li vašeho psího kamaráda problémová kůže nebo matná srst, potom je pro něho Carneeval jednoznačnou volbou. Spolu s esenciálními mastnými kyselinami mu od potíží pomůžou kvalitní živočišné tuky a chelátové minerální látky.

Silné svaly

Díky přirozenému obsahu kvalitních živočišných proteinů zajistíte spolu s námi Vašemu psovi získání kvalitní svalové hmoty a kvalitnější regeneraci svalových vláken. Protein se neukládá do zásoby, proto je potřeba ho tělu ve stravě pravidelně dodávat.

Minimálně 99% celkové deklarace bílkovin v krmivech Carneeval pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylé procento z kvalitní zeleniny.

Zdravé kosti a klouby

Carneeval obsahuje kombinaci látek “HIP & JOINT PACK” nezbytnou pro klouby a kloubní chrupavky. Jedná se o glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan). Díky tomu pomáhá udržet zdravé a flexibilní klouby, vazy a mezibuněčné hmoty chrupavky.

Kloubní podpora je u nás zastoupena v množstvích až několikanásobně převyšující běžnou praxi.

Budu tak akorát

Naše krmiva jsou přizpůsobena potřebám psů v každém věku. Pokud zvolíte optimální krmnou dávku spolu s přiměřeným množstvím pohybu, bude Váš pejsek prospívat ve všech směrech. Nehrozí Vám takové obtíže jako jsou nadváha nebo naopak podvýživa.

 

vystoupat nahoru