CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

Filozofie krmiva Carneeval

V dnešní době je velmi obtížné se na trhu s krmivy zorientovat. Mnoho z nich často skrývá svou nevalnou kvalitu za lákavě znějícími frázemi a hesly. My Vás nebudeme přesvědčovat o tom, že zrovna s naším krmivem se Váš pes dožije toho nejvyššího věku, nebo o dokonalém tvaru granulí přesně pro to či ono plemeno. Naším krédem je vyrábět “poctivé“ krmivo s důrazem především na vysokou kvalitu vstupních surovin.

 • K výrobě krmiv Carneeval používáme pouze nutričně ty nejhodnotnější suroviny s deklarací původu. Nesoustředíme se pouze na některé jeho složky, ale snažíme se ve o všech směrech ideální a maximálně funkční krmivo.
 • 98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.
 • Snažíme se o hodnoty bílkovin blízké přirozené krmné dávce. Nezastáváme v tomto případě názor “čím více, tím lépe”. Celková hodnota bílkovin je vždy nižší než 30%.
 • Našim cílem je zachovat v každé z našich receptur přirozenou a jednoznačnou chutnost, proto používáme v rámci jednoho krmiva pouze omezené množství druhů mas. Vyrábíme přehledná a snadno pochopitelná krmiva.
 • Používáme pouze kvalitní jasně deklarované živočišné tuky. Vzhledem k tomu, že čerstvé maso obsahuje také tuk, vybíráme zdroje tuků vždy v souladu s typem použitého masa. Odmítáme hůře stravitelný a pro psy nepřirozený slunečnicový a řepkový rostlinný olej.
 • Preferujeme nízký obsah škrobů výhradně z hnědé rýže, sladkých brambor a ovesných vloček. V žádném z našich krmiv nenajdete bílou rýži, pšenici nebo kukuřici. Nejsme zastánci “Grain Free“ trendu na úkor vyváženosti a energetické hodnoty krmné dávky.
 • Jako zdroj vlákniny a vitamínů hledáme pouze kvalitní ovoce a zeleninu s důrazem na vysoký obsah přírodních antioxidantů. Mimo to naleznete raritně pouze v našich krmivech také černou rýži jako nepřekonatelný zdroj antioxidantů.
 • Nepoužíváme jinou než chelátovou formu minerálů.
 • Kloubní výživa je u nás přidaná až v několika násobném množství oproti běžné praxi.
 • Nejsou použity žádné vedlejší produkty živočišné ani rostlinné, žádné suroviny pro psy nízké nutriční hodnoty (sója, kukuřice) nebo suroviny snadno alergizující (pšenice, mléčné výrobky, bílkovinné koncentráty, hydrolyzované krmné bílkoviny).
 • Nepoužíváme žádná ochucovadla, barviva ani sůl, suroviny používané běžně v krmivářství, ale podezírané ze zdravotních rizik pro psa, jako jsou například menadion, kyselina propionová, hydrogenfosforečnan vápenatý.

vystoupat nahoru