CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

Fotoalbum nás co baštíme Carneeval

Jsem ACD

z Liška = Bassira ze Střezovské rokle, Dingo bez PP.

Pánečci se jmenují Barbora Ovsíková

Liška a Dingo

Jmenuju se Liška a ten vedle mně je Dingo, mně budou 2 roky a jemu 4. Pořád někde běháme po kopcích s našima dvounožcema. Naháníme je když jedou dolů z kopce na lyžích nebo na kole. Na léto lítáme k oceánu, kde pořád skáčeme do vln a plaveme. Doma chodíme s páníčkem na ryby a s paničkou do lesa na borůvky, ale nejradši stejně máme Carneeval! Fresh Water Trout & Loch Salmon a taky Sváteční Krůtu. Naše kožíšky se lesknou a hlavně nás konečně nebolí klouby ani vazy díky Hip & Joint. Tímto bysme Vám moc rádi poděkovali za to, že našim páníčkům posíláte tak dobrý žrádlo!

Fifí, Sofí , Pepsi

Jsem Bichon à poil frisé

Pánečci se jmenují Lenka

Fifí, Sofí , Pepsi

Zdravíme , jsme holky z Knína. Dlabeme granulky Carneval jehněčí , panička první granulky koupila ty mini, ale moc jsme je hltali a občas jsme je pak vyzvraceli , tak další balení koupila už ty velké a musíme říci, že každou granulku poctivě rozkoušeme a co dlabeme ty velké tak nás netrápí zubní kámen , neboť si zoubky odrbeme kousáním těch velkých granulí a nemusíme podstupovat čištění zubů . Moc nám chutnají .

Max

Jsem ruská barevná boloňka

Pánečci se jmenují Alena

Max

Jsem paniččino zlatíčko, jsou mi dva roky, vyzkoušel jsem hodně granulí, ale Carneeval krůta mi moc chutná. Dobře se tráví, dobře po nich kakám.

Cooper z Perlitové

Jsem bichon á poil frisé

Pánečci se jmenují Markéta

Cooper z Perlitové

Mé jméno je Cooper. Jsem bichon á poil frisé a téměř od narození jsem krmený granulkami Carneeval. Každý den se nemohu dočkat, až zachrastí panička s papáním a každý den vše zhltnu do minuty. Tyto granulky mi panička vybrala když mi bylo 10 týdnů. Do dnešního dne si je nemůže vynachválit stejně jako já osobně. Jsem po nich plný energie, jsem zdravý, spokojený a mám plné bříško. Krásnou zářivou a zdravou srst i kůži, ani maličko mi netečou očička a jsem bílý jako sněhová vločka. :-) S paničkou chodím na výstavy a každý mě chválí a obdivuje kudy jen chodím. Jsem moc rád, že mi panička vybrala ty nejlepší granulky a budu je s chutí papat dál a dál. :-) Děkuji Carneevalu, že se stará o mou plnou misku a spokojené bříško! :-)

Kim

Jsem jorkšírský terier

Pánečci se jmenují Danka

Kim

Jsem Kim budu mít 5.let Mám vcelku problémy se zažíváním,proto moje panička mi často hledá ty nej granulky,které mi budou vyhovovat...Vařené papání nějak nemůžu...a ty obyč. granule nesnáším!Tak jsme rádi,že jsme narazili na vaše stránky!Máme objednané s jehněčím masem tak se už těším!

vystoupat nahoru