CARNEEVAL ULTRAPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Zákazník

Podmínky užívání webových stránek

Vítejte na stránkách CARNEEVAL.CZ . Užíváním či návštěvou našich stránek akceptujete podmínky užívání stránek společnosti Fair Krmiva s.r.o. Prosím čtěte je pozorně.

Veškerý obsah obsažený na těchto stránkách, včetně textů, grafiky, loga, ikon, obrázků, audio nahrávek, souborů ke stažení, atd. je majetkem společnosti Fair Krmiva s.r.o. či jejich dodavatelů a je chráněn mezinárodním právem.

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez písemného souhlasu FAIR KRMIVA s.r.o. zapovězeno.

Copyright © 2014, FAIR KRMIVA s.r.o.

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití . Bez předchozího písemného souhlasu FAIR KRMIVA s.r.o. je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách www.carneeval.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

Ochrana osobních údajů

FAIR KRMIVA s.r.o. zaručuje všem návštěvníkům ochranu osobních údajů, které jí poskytnou. FAIR KRMIVA s.r.o. nesbírá žádné osobní údaje, které jí návštěvníci sami dobrovolně neposkytnou.

Příspěvky

Správce si vyhrazuje právo odstranit jakýkoli příspěvek. Zejména takový, který bude porušovat platné zákony ČR nebo dobré jméno našich webových stránek. Typickým příkladem odstraněných příspěvků jsou rasistické výroky, hrubé urážky, zjevné kopírování cizích textů v nadměrném rozsahu, adresná nepodložená obvinění, reklama, odkazy na pornografické či extrémistické webové stránky.

vystoupat nahoru